FURNITURE / Dining Room Furniture / Dining room set 15228187
nr 1522 8187
DINING ROOM SET
7 pieces, baroque style. Length: 150 cm + två utdragsskivor om 60 cm, Width: 109 cm, height: 77 cm,
7 delar, barockstil. Längd: 150 cm + fyra utdragsskivor om 60 cm. Bredd: 109 cm. Höjd: 77 cm
Condition: slitage, skador
700
SEK 300
Monday February 20 2023
at 19:14:30
20/2 19:09:31